Zegarmistrz Gdańsk Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10 - 17

Świadczymy kompleksowe usługi zegarmistrzowskie. Nie masz możliwości dostarczenia zegara osobiście? Skontaktuj się z nami - realizujemy zlecenia z całej Polski.

Naprawa zegarków szwajcarskich

Naprawiamy zegarki wszystkich marek. Prowadzimy naprawy pogwarancyjne marek Omega, Rado, Doxa, Tissot, Longines i innych. Przyjmujemy zlecenia także z odległych miejsc Polski. Skontaktuj się z nami - pomożemy! Powierzając nam swój zegarek możesz mieć pewność, że zostanie naprawiony zgodnie z najlepszymi praktykami fachu zegarmistrzowskiego.

Wymiana pasków

W ofercie posiadamy szeroki wybór pasków i bransolet. Istnieje także możliwość zamówienia wybranego paska z katalogu. Na kupione u nas firmowe paski i bransolety do zegarków udzielamy gwarancji. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej bransolety.

Baterie do zegarków

Wymiana baterii w zegarkach to najczęstsza czynność serwisowa. Nieumiejętna wymiana baterii może doprowadzić do uszkodzenia mechnizmu i/lub koperty zegarka. Aby wykonać to prawidłowo należy posiadać nie tylko wiedzę, ale i nierzadko specjalistyczne narzędzia zegarmistrzowskie. Nie warto zlecać takich z pozoru błahych czynności domorosłym serwisantom, czy sprzedawcom w sklepie. Stosujemy tylko markowe baterie z tlenkiem srebra.

Wymiana szkiełek zegarkowych

W naszej ofercie znajdziesz szkiełka do zegarków kryształowe, szafirowe, plexi, okrągłe i fasonowe.

Dorabianie szkiełek

Dorabianie szkiełek do zegarków czasem jest nieuniknione, szczególnie w przypadku szkiełek nietypowych. Zajmujemy się dorabianiem szkiełek.

Naprawa antyków - starych zegarów domowych

Naprawa antyków - starych zegarów domowych, dorabianie kół, wstawianie czopów, wstawianie zębów, dorabianie innych części.